Līdzdalība

Mēs ticam spēkam cilvēkos

Liela daļa bērnu un jauniešu Latvijā saskaras ar iespēju trūkumu realizēt savu potenciālu un apzināt savus talantus. Bieži tas notiek iespēju neesamības dēļ, bet vēl biežāk motivācijas trūkuma dēļ. Ticība sev un saviem spēkiem ir jārada bērnam jau no agra vecuma un jāpalīdz attīstīt visas dzīves garumā. Tas ir laimes un progresa sākuma punkts, tā ir brīvība un neatkarība.
Mēs esam izvēlējušies mērķi priekš sevis – palīdzēt cilvēkiem rast spēku sevī darīt lietas, kas viņiem patīk, uzstādīt mērķus par kuriem viņi jau sen sapņo un mēģināt to, ko uzdrošinās vien retais. Tas viss ir dots mums no dabas, tas viss ir mūsos. Tikai bieži tas ir kaut kur paslēpts. Aizmirsts. Un ar laiku tas paliek vairāk un vairāk neticams.

Lūk kā mēs to darām

Esam izveidojuši biedrību Skudras Spēka Cilts. Tās pamata darbības veids ir sporta un kultūras pasākumu organizēšana bērnu un jauniešu aktivitātes paaugstināšanai.
Biedrības ietvaros mēs rīkojam sacensības Valmieras apkaimē dažādās sporta disciplīnās. Mēs uzņemamies atbildību par pilnu pasākuma rīkošanas gaitu:
– Iegūstam atļaujas no pašvaldībām rīkot sacensības tam nepieciešamās vietās;
– Uzrunājam un informējam potenciālos dalībniekus;
– Algojam nepieciešamos profesionāļus, piemēram, sertificētus sporta tiesnešus;
– Nodrošinam sacensībām nepieciešamo atribūtiku;
– Popularizējam sacensības sociālajos tīklos un vietējo pašvaldību korespondencē;
– Piesaistam atbalstītājus.
Pārsvarā visus finansiālos jautājumus risina SIA Skudra Pluss.

Kā tieši mēs palīdzam

Rīkojot sporta sacensības ārpus lielām pilsētām, attālākos novados, mēs dodam iespējas šajā apvidū dzīvojošajiem bērniem un jauniešiem darīt lietas, kuras viņi mīl jaunā līmenī. Tā vietā, lai visu vasaru spēlētu spēles viedierīcēs, viņiem ir radusies iespēja spēlēt futbolu pret komandām no kaimiņu miestiem, pilsētām vai novadiem. Sacensties, tiekties pēc uzvarām, saņemt godalgas. Tā ir nenovērtējama pieredze un pamats iekšēji augt.
Biedrība rūpējas par jauniešiem, veidojot vienotu kopienu, kuras galvenais mērķis ir iedrošināt veidot labāko sevis versiju un sasniegt mērķus. Atbalstām jauniešus, kuri nodarbojas ar sportu, mākslu, teātri.
Rīkojam motivācijas sesijas, kuru laikā palīdzam jauniešiem rast sevī jaunus spēkus un celt mērķus. Skan neticami, taču tas patiešām strādā un, kā rāda mūsu pieredze, tam ir liela nozīme.
Tāpat mēs finansiāli un tehniski atbalstam jauniešus, ja tiem šāda palīdzība ir nepieciešama. No SIA Skudra Pluss sniegtajiem līdzekļiem pērkam sporta inventāru un ekipējumu, sniedzam transportu, lai nokļūtu līdz pasaules mēroga sacensībām visā Eiropā. Esam spējuši dot iespēju jauniešiem pamēģināt sevi uz profesionālas un pasaules līmeņa skatuves. Iespēja, kas pirms tam likās nepiepildāms sapnis.

Nākotnes sapņi

Protams, ka arī mums pašiem ir sapņi, kurus mēs gribam sasniegt. Un ir mērķi, kuru sasniegšanai mums vēl nepietiek iespēju.
Mēs vēlamies rīkot lielāka izmēra pasākumus. Ne tikai sporta sacensības, bet arī kultūras pasākumus. Piemēram, teātru pasākumus, mūzikas festivālus, veidot radošās darbnīcas, tematiskos parkus un daudz ko citu.
Lai sasniegtu šos mērķus, mēs turpinam cītīgi strādāt un attīstīt savu uzņēmumu, jo tieši tā darbība nodrošina mūsu iespējas rast spēku sasniegt mērķus tik daudziem jauniem cilvēkiem, kuri veidos mūsu nākotni.